Luani i Epirit View larger

Luani i Epirit

Spiro Mela TO0040

New product

Përshkrim i shkurtër

Me saktësinë e një historiani dhe me mjeshtërinë e një shkrimtari, Spiro Mella na paraqet në plotërinë e tij Ali pashë Tepelenën

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994318896
Viti i botimit2013

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages224
ISBN9789994318896
Shtëpia botueseToena
Viti i botimit2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat14x20
PërkthyesiKristo Pulla, Foto Bixhili