Prejardhja e shqiptareve View larger

Prejardhja e shqiptareve

Shaban Demiraj NA0008

New product

Përshkrim i shkurtër

Lënda e etnosit përjeton në kohë dhe hapësirë një dinamikë zhvillimi, duke iu nënshtruar në vijimësi shndërrimit, i përftuar ky edhe në sajë të përballjes me komponente që e rrethojnë ose gjëllijnë brenda tij, duke ndarë së bashku atë hapësirë jetike kompakte të bashkësisë etnike në fjalë, që gëzojmë sot të drejtën ta quajmë shqiptare.

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Naimi
ISBN978 9928 109 95 8

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages343
ISBN978 9928 109 95 8
Published year2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë