Kongresi i Berlinit dhe shqiptaret

Gerald Duka NL0011

New product

Përshkrim i shkurtër

Materiale të Ministrisë së Jashtme austriake për konferencën e paqes.

899 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MIRGEERALB
ISBN978 9928 07 374 7
Viti i botimit2015

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages150
ISBN978 9928 07 374 7
Shtëpia botueseMIRGEERALB
RedaktoriNikoll Loka
Viti i botimit2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë