Perrallat e tranzicionit shqiptar

Shinasi A. Rama SP0025

New product

Përshkrim i shkurtër

Vendosja e një demokracie liberale, si objektiv dhe si proces, duket një objektiv më i largët sot se sa ka qenë në vitin 1990.

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Princ
ISBN9789928409027
Viti i botimit2012

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages502
ISBN9789928409027
Shtëpia botuesePrinci
Viti i botimit2012
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë