Levizja studentore shqiptare, 1990-1991

DR. Llukman Halili SP0026

New product

Përshkrim i shkurtër

Lëvizja studentore shqiptare, 1990-1991. Origjinat historike dhe kontributi i saj gjatë transformimeve politike.

4 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Princ
ISBN9789928428745
Viti i botimit2016

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages301
ISBN9789928428745
Shtëpia botuesePrinci
RedaktoriEdvin Shvarc
Viti i botimit2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë