Studime Albanologjike Ballkanologjike dhe Bizantine Vol 3 View larger

Studime Albanologjike Ballkanologjike dhe Bizantine Vol 3

Zef Valentini FB0083

New product

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789994356928
Viti i botimit2010

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages406
ISBN9789994356928
Viti i botimit2010
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveParë
PërkthyesiNdriçim Kulla/Dritan Thomollari