Studime Albanologjike Ballkanologjike dhe Bizantine Vol 3 Shiko më të madhe

Studime Albanologjike Ballkanologjike dhe Bizantine Vol 3

Zef Valentini FB0083

Libër i ri

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789994356928

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe406
ISBN9789994356928
V. Bot2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveParë
PërkthyesiNdriçim Kulla/Dritan Thomollari