Studime Albanologjike Ballkanologjike dhe Bizantine Vol 2 Shiko më të madhe

Studime Albanologjike Ballkanologjike dhe Bizantine Vol 2

Zef Valentini FB0082

Libër i ri

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
Fletët379
ISBN9789994356911

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët379
ISBN9789994356911
V. Bot2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveParë
PërkthyesiNdriçim Kulla/Dritan Thomollari