Zahiri View larger

Zahiri

Paulo Coelho A-008309

New product

Përshkrim i shkurtër

Shtepia botuese Toena sjell nje botim special te romanit Zahiri, me kapak te trashe dhe me dizanj te ri. 

More details

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994310496

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Një ditë, një shkrimtar i famshëm zbulon se gruaja, korrespondente lufte, e ka braktisur pa lënë gjurmë dhe pa i dhënë asnjë shpjegim. Pavarësisht suksesit që vazhdon të gëzojë dhe një dashurie të re, që bëhet pjesë e të përditshmes së tij, mendimi i mungesës së gruas vazhdon ta mundojë dhe i pushton mendjen derisa e hedh në një përhumbje totale.

Data sheet

pages440
ISBN9789994310496
Shtëpia botueseToena
Published year2006
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim
PërkthyesiDurim Taçe
I ri1