Menaxhimi

Brian Tracy  DA0014

New product

Përshkrim i shkurtër

Lajmi i mirë është që menaxherët e mëdhenj nuk lindinpor bëhen. 

More details

11 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Damo
ISBN9789951642316

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

25 other products in the same category:

More info

Lajmi i mirë është që menaxherët e mëdhenj nuk lindinpor bëhen. Kur të mësoni se çfarë dinë menaxherët më të suksesshëm, ju do të zbuloni sekrete për të kthyer madje dhe punonjësit më të zakonshëm në performues të jashtzakonshëm. I mbushur plot me mënyra dhe teknika praktike të sprovuara, ky libër thelbësor udhëzimesh ju rrëfen sesi të nxirrni në pah anët më të mira të njerëzve që drejtoni dhe të arrini lartësi të reja në karierrën tuaj. 

Data sheet

pages121
ISBN9789951642316
Published year2014
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18-vjeç
Numri i botimeveI parë