Reduced price! Nga agjent ne milioner View larger

Nga agjent ne milioner

Tiziano Benvenuti KEI0010

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri i pare ne gjuhen shqipe per industrine e pasurive te patundshme. I pari liber qe pershkruan metodologjine e punes se nje agjenti dhe brokeri nga A tek Zh. Hapat qe duhet te ndjeki cdo profesionist i kesaj fushe per tu bere i sukseshem dhe per te dominuar ne treg.

More details

1110 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9780028086457

2 300 Lekë

-8%

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Xhuzepe, që prej vitit 2012 krah nesh, e ka rritur me gati 750% xhiron vjetore të agjencisë së tij në disa rajone të Italisë, duke kaluar edhe milionëshin brenda pak kohe.

Igori, deri para pak vitesh ishte murator por duke ndjekur metodën tonë dhe rrugëtimin tonë, e shpuri agjencinë e tij nga 0 në më shumë se 1.000.000 € xhiro vjetore në vetëm pesë vjet, duke u bërë titullari i agjencisë së parë të rrjetit të tij që e kaloi milionëshin në zonën e Marke-ve.

Ana, falë angazhimit dhe punës shumë të madhe, në një vit e rriti me gjashtë herë xhiron e vet vjetore, pavarësisht përvojës së saj të pakët si agjente imobiliare, që bashkëpunon brenda një agjencie. Një shembull për të gjithë!

Roberto, në vitin 2021, e dyfishoi xhiron vjetore të vitit të mëparshëm duke kaluar 1.000.000 € të ardhura vjetore për agjencinë e tij në Palermo me një trend qartazi në rritje.

Këta janë vetëm disa prej tyre. Lind pyetja: A je gati për të hapur rrugën tënde të re duke ndjekur dhe zbatuar çdo ditë strategjitë që të ofron ky libër?

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
ISBN9780028086457
Shtëpia botueseDa agente a milionario
RedaktoriElona Çali
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18-vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAlketa Ylli, Lura Baçi
I ri1