Behu supershites

Brian Tracy  REK0003

New product

Përshkrim i shkurtër

Mos harro se, askush s'është më i mirë dhe më i mençur se ti. Ata vetëm i kanë mësuar 21 metodat e shkëlqyeshme për t'u bërë shitësit më të mirë dhe ata i ushtrojnë ato metoda çdo ditë.

More details

818 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Elta Bs
ISBN9789951544023

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Kur të fillosh t'i praktikosh edhe ti këto ide, do t'i shikosh, menjëherë, rezultatet. Edhe një herë, këto janë metodat:
1. Beso në përsosuri

2. Vepro sikur të ishte e pamundur të dështoje

3. Merru më gjithë zemër me shitjet e tua

4. Shit si profesionist i vërtetë

5. Përgatitu tërësisht për çdo thirrje

6. Përkushtoji vetes mësimin e vazhdueshëm

7. Prano përgjegjësi të plotë për rezultatet

8. Bëhu i shkëlqyer në themele

9. Ndërto marrëdhënie afatgjata

10. Ji specialist i dëshmuar i financave

11. Përdore shitjen mësimore me çdo klient

12. Ndërto megabesueshmëri me çdo blerës potencial

13. Merru në mënyrë efektive me vërejtjet

14. Merru në mënyrë profesionale me çmimin

15.Të dish si ta mbyllësh shitjen

16. Bëje të vlefshme çdo minutë

17. Zbato për çdo gjë rregullin 80/20

18. Mbaje të mbushur kanalin tënd të shitjes

19. Vendos synime të qarta për të ardhurat dhe shitjet

20. Menaxhoje mirë territorin tënd

21. Praktikoji shtatë sekretet e suksesit

Data sheet

pages127
ISBN9789951544023
Shtëpia botueseElta Bs
Published year2008
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiAlfred Beka