Categories

Specials

List of products by supplier: Damo

per page
Showing 1 - 32 of 47 items
 • Quick view
  1 000 Lekë In Stock

  Ky libër nuk është një manifest kundër kapitalizmit, për saktësi ai tregon se ka mënyra në të cilat kapitalizmi duhet, dhe mund, të bëhet më i mirë." Qëllimi i tij në këtë libër është t’ju tregoj disa të vërteta thelbësore për kapitalizmin që përkrahësit e tregut të lirë nuk ua thonë.

  1 000 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 500 Lekë In Stock
 • Quick view
  1 000 Lekë In Stock

  Ky libër është i domosdoshëm të lexohet nga çdo shitës profesionist që kërkon ta rritë karrierën e tij dhe të krijojë një të ardhme të suksesshme.

  1 000 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  490 Lekë Out of stock

  Personazhet: Xhuliani, Diku, Xhorxhi, Eni dhe Timi, ku prej 70 vitesh tashmë i argëtojnë pandalur lexuesit.

  490 Lekë
  Add to cart More
  Out of stock
 • Quick view
  600 Lekë Out of stock

  Një jetim i cili jeton me tezen e tij Poli dhe që gjithnjë hyn në telashe. Ka një zemër fisnike dhe di të jetë shok i mirë. Me të, gjithçka është aventurë.

  600 Lekë
  Add to cart More
  Out of stock
 • Quick view
  1 200 Lekë Out of stock

  Dashurologjia dhe Shkolla e Jetës janë librat bestseller, të autorit të njohur kroat Bruno Shimlesha, i cili është një njeri shumëdimensional, njëlloj siç edhe letërsia e tij është poliedrike dhe e shumanshme.

  1 200 Lekë
  Add to cart More
  Out of stock
 • Quick view
  600 Lekë Out of stock

  Menaxherët gjykohen sipas rezultateve dhe,si menaxher këto rezultate i bashkangjiten aftësisë suaj për të deleguar dhe për të mbikqyrur.

  600 Lekë
  Add to cart More
  Out of stock
 • Quick view
  600 Lekë Out of stock

  Ky kont misterioz jeton në kështjellën e tij në Transilvani. Ai e detyron Harkerin të vijë nga Londra për të blerë një vilë angleze, mirëpo qëllimet e tij nuk janë ato që duken.

  600 Lekë
  Add to cart More
  Out of stock
 • Quick view
  250 Lekë In Stock

  Libri Drejt Abetares është i shoqëruar me ilustrime plot ngjyra, dizajn të bukur, vjersha dhe aktivitete argëtuese, me qëllim që alfabetin shqip ta mësoni me shumë lehtësi dhe dashuri."    

  250 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  700 Lekë Out of stock

  700 Lekë
  Add to cart More
  Out of stock
 • Quick view
  490 Lekë In Stock

  Personazhet: Xhuliani, Diku, Xhorxhi, Eni dhe Timi, ku prej 70 vitesh tashmë i argëtojnë pandalur lexuesit.

  490 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  600 Lekë Out of stock

  Aventurë me piratë për të gjetur arin, ku Xhim Houkins, një i ri guximtar, i zgjuar dhe trim, bëri që kjo ngjarje të ndodhë.

  600 Lekë
  Add to cart More
  Out of stock
 • Quick view
  600 Lekë Out of stock

  Historia e disa njerëzve të humbur, të cilët mundohen të mbijetojnë në atë tokë misterioze, duke zbuluar një nga një sekretet e saj. 

  600 Lekë
  Add to cart More
  Out of stock
 • Quick view
  800 Lekë In Stock

  Bota është një bosh i madh, është i pafund: “Nis e sos ku ta mendosh”. Këto janë reflektime metafizike dhe shpirtërore të Timo Fllokos, ku janë përfshirë edhe tekste këngësh të njohura nga autori. Sigurisht, ky libër është konsideruar edhe një dedikim që Timo Flloko e ka bërë për të dashurit e tij më të shtrenjtë.

  800 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  600 Lekë Out of stock

  Përdoreni këtë libër që iu ndryshon karrierën për të shfrytëzuar burimin e vetë gjenialitetit tuaj intuitiv

  600 Lekë
  Add to cart More
  Out of stock
 • Quick view
  490 Lekë In Stock

  Personazhet: Xhuliani, Diku, Xhorxhi, Eni dhe Timi, ku prej 70 vitesh tashmë i argëtojnë pandalur lexuesit.

  490 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 200 Lekë In Stock

  Për fëmijët të cilët duan ta mbushim çdo ditë me argëtim pa fund!

  1 200 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 200 Lekë Out of stock

  Për fëmijët të cilët duan ta mbushim çdo ditë me argëtim pa fund!

  1 200 Lekë
  Add to cart More
  Out of stock
 • Quick view
  500 Lekë Out of stock

  I plotësuar me më shumë këshilla dhe marifete për tu bërë më i miri në gjithçka. Mëso se si të zotërosh gjithçka dhe të dalësh fitimtar. Mërzitja nuk lejohet! Kalojua të gjithëve! Bëhu më i miri!

  500 Lekë
  Add to cart More
  Out of stock
 • Quick view
  500 Lekë Out of stock

  Jetoje çdo minutë në maksimum, duke u bërë më e mira në gjithçka. Vajzat nuk do të kenë më asnjë cast të plogësht, me këto mënyra të shkëlqyera për të shkundur mërzitjen. Kalojua të gjithave! Bëhu më e mira!

  500 Lekë
  Add to cart More
  Out of stock
 • Quick view
  600 Lekë In Stock

  Lajmi i mirë është që menaxherët e mëdhenj nuk lindinpor bëhen. 

  600 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  600 Lekë In Stock

  Më shumë se çdo gjë tjetër, aftësia juaj për ta menaxhuar kohën, do të përcaktojë edhe sukseset që do të arrini.

  600 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  900 Lekë Out of stock

  Nëse arrin të mprehësh fuqinë e mendimit pozitiv, ti do të kesh më shumë lumturi, shëndet, zhdërvjelltësi, sukses dhe pamje më të mirë. 

  900 Lekë
  Add to cart More
  Out of stock
 • Quick view
  600 Lekë In Stock

  Kapiteni me përvojë është i fiksuar që të gjuajë balenën e bardhë, që kur Mobi Dik ia dëmtoi këmbën gjatë një gjuetie.

  600 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  600 Lekë Out of stock

  Në librin " MOTIVIMI " , eksperti i suksesshëm Biran Tracy, i bazuar në dekadat e përvojës së grumbulluar, jep 21 metoda të shpejta dhe të fuqishme për rritjen e frytshmërisë së individit, ose të një grupi të tërë.

  600 Lekë
  Add to cart More
  Out of stock
 • Quick view
  500 Lekë Out of stock

  Ky libër u jep mundësinë fëmijëve që të ngjyrosin ilustrimet, të mësojnë, të shkruajnë dhe lexojnë.

  500 Lekë
  Add to cart More
  Out of stock
 • Quick view
  600 Lekë Out of stock

  Libra dhuratë për më të dashurit tuaj!

  600 Lekë
  Add to cart More
  Out of stock
 • Quick view
  490 Lekë In Stock

  Personazhet: Xhuliani, Diku, Xhorxhi, Eni dhe Timi, ku prej 70 vitesh tashmë i argëtojnë pandalur lexuesit.

  490 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  600 Lekë Out of stock

  Profesori Pierre Aronnax, i shoqëruar nga Kapiteni Nemo dhe burra të tjerë realizojnë eksplorimin e shtratit të detit dhe krejt këtë e shijojnë me anijen Nautilusin.

  600 Lekë
  Add to cart More
  Out of stock
 • Quick view
  600 Lekë Out of stock

  Një jetim pa mbrojtje, i cili që nga lindja vuan nga trajtimi i keq që I bëjnë dhe tërhiqet në një botë vjedhjesh dhe krimi, kundër vullnetit të tij.

  600 Lekë
  Add to cart More
  Out of stock
 • Quick view
  600 Lekë In Stock

  Libra dhuratë për më të dashurit tuaj!

  600 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  600 Lekë In Stock

  Libra dhuratë për më të dashurit tuaj!

  600 Lekë
  In Stock
Showing 1 - 32 of 47 items