Reduced price! Negocimi View larger

Negocimi

Brian Tracy  DA0011

New product

Përshkrim i shkurtër

Negocimi është një element thelbësor i pothuajse të gjitha ndërveprimeve tona personale dhe profesionale.

More details

5 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Damo
ISBN9789951642095

540 Lekë

-10%

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

8 other products in the same category:

More info

Negocimi është një element thelbësor i pothuajse të gjitha ndërveprimeve tona personale dhe profesionale. E shprehur më thjesht, ata që nuk negociojnë mirë, rrezikojnë të bien viktimë e atyre që e bëjnë këtë. Gjatë gjithë karierës së tij, eksperti i suksesshëm Brian Tracy ka negociuar kontrata me vlera miliona dollarëshe. Tani, me këtë udhëzues të përmbledhur, edhe ju gjithashtu mund të bëheni një negociator mjeshtër dhe të mësoni sesi: Të përdorni gjashtë mënyrat kyçe të negocimit. Të mbani nën kontroll fuqinë e emocioneve kur jeni duke bërë një marrëveshje. Të përdorni kohën në avantazhin tuaj. Të përgaditeni si një profesionist dhe të hyni në negociata nga një pozicion i fuqishëm. Të fitoni qartësi në fushat e pajtimit dhe të mospajtimit. Të dini se kur dhe si të largoheni dhe shumë të tjera.

Data sheet

pages102
ISBN9789951642095
Published year2013
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18-vjeç
Numri i botimeveI parë