Nje minut menxhar i ri View larger

Nje minut menxhar i ri

Kenneth Blanchard, Spencer Johnson REK0133

New product

Përshkrim i shkurtër “Një minutë menaxher” është një libër konciz dhe i lehtë për tu lexuar. Për mbi 20 vjet, qindra menaxherë kanë ndjekur teknikat e këtij libri, duke rritur produktivitetin.

11070 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Reklama
ISBN9789928308566

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

26 other products in the same category:

Data sheet

pages88
ISBN9789928308566
Shtëpia botueseThe new one minute manager
RedaktoriAli Lleshi
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMetin Lleshi
I ri1