Marketingu

Brian Tracy  DA0016

New product

Përshkrim i shkurtër

Suksesi ose dështimi i biznesit tuaj varet nga suksesi ose dështimi i përpjekjeve që do të bëni në marketing.

More details

505 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Damo
ISBN9789951642323

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

7 other products in the same category:

More info

Suksesi ose dështimi i biznesit tuaj varet nga suksesi ose dështimi i përpjekjeve që do të bëni në marketing. Nëse do të jeni në gjendje të identifikoni dëshirat, nevojat dhe aftësitë paguese të klientëve tuaj dhe tua plotësoni ato ju do të arrini rezultate të jashtzakonshme. Ky libër udhëzues i pazëvendësueshëm përmban 21 ide të fuqishme, të cilat mund ti përdorni për përmirësimin e menjëhershëm të rezultateve tuaja strategjike të marketingut.

Data sheet

pages122
ISBN9789951642323
Published year2014
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18-vjeç
Numri i botimeveI parë