Menaxhimi Shiko më të madhe

Menaxhimi

Brian Tracy  DA0014

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Lajmi i mirë është që menaxherët e mëdhenj nuk lindinpor bëhen. 

Më shumë detaje

14 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Damo
ISBN9789951642316

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

23 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Lajmi i mirë është që menaxherët e mëdhenj nuk lindinpor bëhen. Kur të mësoni se çfarë dinë menaxherët më të suksesshëm, ju do të zbuloni sekrete për të kthyer madje dhe punonjësit më të zakonshëm në performues të jashtzakonshëm. I mbushur plot me mënyra dhe teknika praktike të sprovuara, ky libër thelbësor udhëzimesh ju rrëfen sesi të nxirrni në pah anët më të mira të njerëzve që drejtoni dhe të arrini lartësi të reja në karierrën tuaj. 

Të dhëna

Faqe121
ISBN9789951642316
Viti i Botimit2014
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18-vjeç
Numri i botimeveI parë