Reduced price! Shkolla e biznesit - LG View larger

Shkolla e biznesit - LG

Robert Kiyosaki LG0411

New product

Përshkrim i shkurtër

Në këtë version të tretë të botimit origjinal, Robert T. Kiyosaki përditëson dhe zgjeron tetë "vlerat e fshehura" të një biznesi të marketingut në rrjet (përtej bërjes së parave!). Si bonus special janë dy "vlera të fshehura" shtesë nga Kim Kiyosaki dhe Tom Wheelwright.

More details

111094 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928389060

727 Lekë

-8%

790 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

26 other products in the same category:

More info

Roberti shpjegon se ndërtimi i një biznesi të marketingut në rrjet: është një mënyrë revolucionare për të arritur pasuri.

- bën të mundur përfitimin e pasurive të mëdha për këdo.

- është i hapur ndaj çdokujt që ka shtysën, vendosmërinë dhe këmbënguljen e duhur.

"Duke qenë se nuk e kam fituar pasurinë time nga ndërtimi i një biznesi të marketingut në rrjet, mund të jem pak më shumë objektiv për industrinë. Ky libër përshkruan ato që për mua janë vlerat e vërteta të një biznesi të marketingut në rrjet - vlera që shkojne përtej potencialit të bërjes së shumë parave. Më në fund gjeta nje biznes që ka një zemër."

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages207
ISBN9789928389060
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 14 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiÇeltina Lloshi
I ri1