Reduced price! Psikologjia e shitjes View larger

Psikologjia e shitjes

Brian Tracy  DA0018

New product

Përshkrim i shkurtër

Qëllimi i këtij libri është që t'ju japë juve një varg idesh,metodash,strategjish dhe teknikash,të cilat mund t'i përdorni menjëherë për të bërë shitje më të shumta,më të shpejta dhe më të lehta se kurrë ndonjëherë.

More details

477 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Damo
ISBN9789951642118

700 Lekë

-30%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

9 other products in the same category:

More info

Qëllimi i këtij libri është që t'ju japë juve një varg idesh,metodash,strategjish dhe teknikash,të cilat mund t'i përdorni menjëherë për të bërë shitje më të shumta,më të shpejta dhe më të lehta se kurrë ndonjëherë ". Ky është një premtim prosperiteti që dijetari Brian Tracy e ka parë të përmbushur sërish.Si rrjedhojë e ndjekjes dhe vënies në jetë të ideve të tij,krahasuar me ndjekjen e proceseve të tjera trajnimesh që janë zhvilluar deri më sot,janë bërë milionerë shumë më tepër tregtarë. Të kuptoni psikologjinë që ekziston përtej procesit të shitjes është dicka thelbësore nese dëshironi që ëndrrat e juaja të realizohen me sukses.Ky libër ju jep celësin për ta kuptuar këtë.

Data sheet

pages235
ISBN9789951642118
Published year2013
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18-vjeç
Numri i botimeveI parë