Reduced price! Menaxhimi i kohes View larger

Menaxhimi i kohes

Brian Tracy  DA0013

New product

Përshkrim i shkurtër

Më shumë se çdo gjë tjetër, aftësia juaj për ta menaxhuar kohën, do të përcaktojë edhe sukseset që do të arrini.

More details

5 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Damo
ISBN9789951642262

540 Lekë

-10%

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

9 other products in the same category:

More info

Më shumë se çdo gjë tjetër, aftësia juaj për ta menaxhuar kohën, do të përcaktojë edhe sukseset që do të arrini. Kjo shpjegohet fare thjeshtë: sa më dobishëm ta përdorni kohën tuaj, aq më shumë gjëra do të kryeni. I mbushur plot me këshilla të mençura, që mund të përdoren mjaft lehtësisht, ky libër nga Brian Tracy, do tju ndihmojë të bëni shumë më tepër gjëra, në më pak kohë....dhe, me më pak lodhje.

Data sheet

pages121
ISBN9789951642262
Published year2014
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18-vjeç
Numri i botimeveI parë