Suksesi në shitje View larger

Suksesi ne shitje

Brian Tracy  DA0068

New product

Përshkrim i shkurtër

Në këtë libër do të gjeni përplot teknika të dëshmuara që do t’i japin shtysë shitjeve tua dhe do t’i ngrejë ato në lartësi të reja.

More details

525 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Damo
Viti i botimit2018

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

11 other products in the same category:

More info

Në secilën kompani, 20 përqind e shitësve realizojnë 80 përqind të shitjeve. Ata janë të dalluar, sepse performojnë pak më mirë në disa sfera të rëndësishme... edhe ti mund t’ia dalësh, nëse ke vullnet të mësosh. Edhe ti mund të fitosh më shumë para dhe të jesh më i kënaqur me karrierën nga sa ke ëndërruar.

 

Në këtë udhërrëfyes të ngjeshur, mjeshtri i shitjeve Brian Tracy shpalos se si ta arrish aftësinë fituese, me 21 mënyra të testuara:

Përcakto pikësynimet qartë, për t’i dhënë vlerë çdo minute

• Njih produktet tua me rrënjë

•Identifiko përparësitë konkurruese

•Gjej dhe klasifiko perspektivat me shpejtësi

•Krijo relacione që herët dhe ndërto besimin

•Njih tre çelësat e bindjes

•Krijo prezantim efektiv

•Krijo “megabesueshmërinë”

•Tejkalo gjashtë pengesat kryesore

•Kërko për veprim

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages135
Viti i botimit2018
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAleksander Koli
I ri1