Shpik & enderro - Adrion View larger

Shpik & enderro - Adrion

Jeff Bezos A-008757

New product

Përshkrim i shkurtër

NËPËRMJET KETIJ LIBRI mund të mësoni shumë nga mësimet dhe sekretet e zbuluara në intervistat, shkrimet dhe letrat vjetore të Bezos-it si aksionar, të cilat ai i ka hartuar personalisht që nga viti 1997.

1081 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEMA
ISBN9789951817226

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

26 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages321
ISBN9789951817226
Published year2021
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1