Perralleza para gjumit per djem

Grup autorësh JB0179

New product

Përshkrim i shkurtër

Çdo libër i kësaj serie të mrekullueshme përmban përrallëza, të zgjedhura me kujdes dhe me dashuri.

More details

501 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 9928 177 56 8

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Ku ka më bukur sesa prindërit të na lexojnë një përrallë para gjumit? Nëpërmjet këtij libri, gjumi do të jetë më i lehtë dhe i ëmbël. Me 7 përrallëza magjike ne do të argëtohemi, duke nxitur dhe zhvilluar imagjinatën tonë.

Data sheet

pages48
ISBN978 9928 177 56 8
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years
StatusiI ri