Sirena e vogel

Grup autorësh JB0131

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Me meloditë që përmban çdo libër, përveç kënaqësisë së leximit, fëmijët do të argëtohen duke shtypur butonat dhe duke formuar mozaikët.

Më shumë detaje

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 56 65 111

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Lexoni së bashku me fëmijët tuaj përrallën e famshme të sirenës së vogël. Nëpërmjet këtij libri, do të zhvilloni imagjinatën e lexuesve të vegjël, dhe do t’i bëni ata të zbaviten edhe më shumë. Ky koleksion shoqërohet nga tinguj zbavitës që vogëlushët mund t’i dëgjojnë duke shtypur butonat.

Të dhëna

Faqe12
ISBN978 999 56 65 111
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç
StatusiI ri