Pylli i mrekullive

Grup autorësh BED026

New product

Përshkrim i shkurtër

Na ishte një herë një pyll magjik në të cilin jetonin shumë kafshë, xhuxhë, zana, elfë dhe gjigantë...

More details

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Edualba Press
ISBN9789928121288

1 900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

"Pylli i mrekullive", një libër me 13 përrallat më të bukura rreth banorëve të pyllit.

Aty do të gjeni edhe ilustime te ndryshme fantastike shumëngjyrëshe nga Tony Wolf.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages56
ISBN9789928121288
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë