Cmim i reduktuar! Rosaku i shemtuar Shiko më të madhe

Rosaku i shemtuar

Grup autorësh JB0130

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Me meloditë që përmban çdo libër, përveç kënaqësisë së leximit, fëmijët do të argëtohen duke shtypur butonat dhe duke formuar mozaikët.

Më shumë detaje

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 43 76 977

800 Lekë

-20%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Rosaku i vogël i shëmtuar vjen tani tek ju. Lexoni përrallën e famshme të rosakut që ndihet i vetmuar. Mirëpo, një ditë të bukur, rosaku i la pa mend miqtë me bukurinë e tij. Bashkojini copëzat për të parë rosakun dhe nëse doni të dëgjoni aventurat e rosakut, shtypni butonat që nxjerrin tingujt zanorë.

Të dhëna

Faqe12
ISBN978 999 43 76 977
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç
StatusiI ri