Hirushja Shiko më të madhe

Hirushja

Grup autorësh JB0133

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Me meloditë që përmban çdo libër, përveç kënaqësisë së leximit, fëmijët do të argëtohen duke shtypur butonat dhe duke formuar mozaikët.

Më shumë detaje

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 56 65 104

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Lexoni së bashku me fëmijët tuaj përrallën e famshme të jetimes Hirushe. Do të kënaqeni kur të shihni sesa shumë do të argëtohen fëmijët tuaj, jo vetëm me ilustrimet, por edhe me tingujt zanorë që shoqërojnë librin. Bashkoni copëzat me fëmijët tuaj dhe shtypni butonat për një eksperincë maksimale në këtë libër.

Të dhëna

Faqe12
ISBN978 999 56 65 104
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç
StatusiI ri