Cmim i reduktuar! Muzikantet e Bremenit Shiko më të madhe

Muzikantet e Bremenit

Grup autorësh JB0128

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Me meloditë që përmban çdo libër, përveç kënaqësisë së leximit, fëmijët do të argëtohen duke shtypur butonat dhe duke formuar mozaikët.

Më shumë detaje

899 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 43 76 988

900 Lekë

-10%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

29 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Njihuni me muzikantët më interesantë që keni parë ndonjëherë. Kafshët tona të pyllit. Një gomar, një qen, një pulë dhe një maçok bëhen së bashku duke formuar orkestrën më gazmore. Po ju fëmijë, a do arrini t’i bashkoni copëzat e aventurave të këtyre kafshëve në rrugëtimin e muzikës?

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe12
ISBN978 999 43 76 988
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë