Ujku dhe shtate kecat

Grup autorësh JB0129

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Me meloditë që përmban çdo libër, përveç kënaqësisë së leximit, fëmijët do të argëtohen duke shtypur butonat dhe duke formuar mozaikët.

Më shumë detaje

300 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 43 76 995

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Përralla e fashme klasike vjen tani tek ju në një formë më të mirë. 3 kecat e vegjël jetonin së bashku të lumtur, derisa në derën e tyre troket një ditë ujku, i cili sapo e kupton që kecat e vegjël janë vetëm, gjen rastin që t’i mashtrojë dhe që t’i kullufisë. Por çfarë do të ndodhë? A do të shpëtojnë kecat nga ujku, apo do t’i hapin derën? Baahkojini copëzat për ta zbuluar. Nëse doni më shumë, shtypni butonat dhe dëgjoni tingujt zanorë të momenteve më të bukura në këtë histori.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe12
ISBN978 999 43 76 995
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë