Perralleza para gjumit per vajza

Grup autorësh JB0180

New product

Përshkrim i shkurtër

Çdo libër i kësaj serie të mrekullueshme përmban përrallëza, të zgjedhura me kujdes dhe me dashuri.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 9928 177 55 1

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Ku ka më bukur sesa prindërit të na lexojnë një përrallë para gjumit? Nëpërmjet këtij libri, gjumi do të jetë më i lehtë dhe i ëmbël. Me 7 përrallëza magjike ne do të argëtohemi, duke nxitur dhe zhvilluar imagjinatën tonë.

Data sheet

pages48
ISBN978 9928 177 55 1
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years
StatusiI ri