Pinoku Shiko më të madhe

Pinoku

Grup autorësh JB0132

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Me meloditë që përmban çdo libër, përveç kënaqësisë së leximit, fëmijët do të argëtohen duke shtypur butonat dhe duke formuar mozaikët.

Më shumë detaje

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 43 76 971

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Lexoni dhe argëtohuni me përrallën klasike të Pinokut të vogël. Pinoku ishtë një lodër prej druri që ëndrrat iu bënë realitët dhe erdhi në jetë. Por, kjo ëndërr e ka një çmim: për çdo gënjeshtër, rritet hunda prej druri. A do arrijë Pinoku të shpëtojë dhe të mbetet përherë një djalë i mirë dhe prej mishi? Dëgjojini dhe tingujt shoqërues për të marrë maksimumin dhe formonimozaikët për të parë ilustrimet shumëngjyrëshe.

Të dhëna

Faqe12
ISBN978 999 43 76 971
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç
StatusiI ri