Perralla me princesha View larger

Perralla me princesha

Grup autorësh DA0035

New product

Përshkrim i shkurtër

Tregime me figura " E bukura dhe bisha" dhe " Bukuroshja e fjetur". Lexo përrallat dhe krijo figura me imazhe të ndryshme. Më shumë se një libër, një botë e mrekullueshme me fantazi dhe magji.

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Damo
ISBN9789951642286

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages16
ISBN9789951642286
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë