Reduced price! 16 Perralla Klasike View larger

16 Perralla Klasike

Ilustrimet: Carlos Busquets Shqipëroi: Virgjil Muçi JB0021

New product

Përshkrim i shkurtër

16 përralla klasike të shoqëruara me audio, CD ku gjyshja me zërin e saj të ëmbël tregon 16 përrallat. Botimi "16 Përralla Klasike" përmban dymbëdhjetë përralla nga Vëllezërit Grim, tre përralla nga Andersen dhe një nga Charles Perrault. Përralla klasike të përzgjedhura me kujdes, të cilat nxisin imagjinatën dhe zhvillojnë fantazinë e fëmijëve.

490 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 56 41 337

1 440 Lekë

-20%

1 800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages200
ISBN978 999 56 41 337
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit0-3 vjeç
StatusiI ri