Liza në botën e çudirave View larger

Liza ne boten e cudirave

Lewis Carroll RED0025

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri i mirënjohur i Luis Karol përshkruan aventurat e mrekullueshme të Lizës, duke na futur në një botë magjike, ku asgjë nuk është e pamundur.

More details

879 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Redona
ISBN9789995614096
Viti i botimit2008

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Një ditë, një vajzë me emrin Liza është ulur pranë lumit me motrën e saj, kur shikon një lepur të bardhë dhe bëhet kurioze. Duke ndjekur lepurin, ajo bie në botën magjike të mrekullive ku takon krijesa nga më çuditshmet.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages180
ISBN9789995614096
Shtëpia botueseRedona
Viti i botimit2008
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 14 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiFrederik Shuraja