Hirushja - IA View larger

Hirushja - IA

IA0039

New product

Përshkrim i shkurtër

Hirushja,vjen në këtë libër përrallash me zë, për fëmijët që akoma nuk kanë filluar të lexojnë.

More details

43 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928128416
Viti i botimit2013

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Përralla e jetimes së vogël Hirushe vjen me zë në shqip për fëmijë. Dëgjojeni përrallën klasike për fëmijë, me historinë e Hirushes, jetimes që përbuzet nga njerka dhe motrat e saj dhe sesi nëpërmjet zanës dhe magjisë së saj, arrin të shpëtojë dhe të shndërrohet në një princeshë të vërtetë.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages53
ISBN9789928128416
Viti i botimit2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha e leximit0-3 vjeç
Numri i botimeveI parë