Kështjella e Princeshave View larger

Keshtjella e Princeshave

Grup autorësh IA0026

New product

Përshkrim i shkurtër

Një set i i magjishëm për të gjitha princeshat e vogla. Bëhu dhe ti pjesë e botës magjike të përrallave si një princeshë magjike. Futu në kështjellën e ëndrrave dhe përjeto së bashku me princeshat emocionet e një mbretërie!

More details

486 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928128386

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Në një mbretëri shumë të largët, gjendet një kështjellë madhështore në të cilën do të takoni princa kurajoz, princesha të bukura, shtriga të liga dhe zana zemërmira, por në këtë festë mungon akoma dikush... pikërisht ti! Nxito, të gjithë po të presin të hysh në dhomat magjike të kështjellës për të përjetuar aventura emocionuese!

Data sheet

ISBN9789928128386
Shtëpia botueseIdeart
Published year2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3-6 vjeç
StatusiI ri