Gjirafat s'vallezojne dot View larger

Gjirafat s'vallezojne dot

Giles Andreae BAT0077

New product

Përshkrim i shkurtër

"Gjirafat s'vallëzojnë dot" është një nga librat më të shitur në botë, mjaft i pëlqyer dhe i vlerësuar prej prindërve dhe fëmijëve të moshave 5 deri 8 vjeç.

More details

492 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928219138

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

GJIRAFAT SVALLËZOJNË DOT ...Diku në një xhungël të Afrikës, Kafshët mblidhen për vallëzim Çdo vit në një festë të përbashkët Tundin botën me hare dhe gëzim. Po kur erdhi kjo ditë e madhe Geraldit iu mbushën sytë me lotë, Sa keq që sdinte të kërcente As dy hapa nuk i hidhte dot!..

Data sheet

pages154
ISBN9789928219138
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiSokol Mici