Reduced price! Perrallat me miqte e xhungles View larger

Perrallat me miqte e xhungles

Grup autorësh BOT0098

New product

Përshkrim i shkurtër

Bota e xhunglës ka plot mistere që e ngacmojnë mendjen e fëmijës; kafshët e këtij libri flasin, veprojnë dhe komunikojnë me fëmijët, duke ndërtuar një botë magjike për lexuesit e vegjël

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928001818
Viti i botimit2016

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages130
ISBN9789928001818
Viti i botimit2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTaulant Hatia