Kush jam une View larger

Kush jam une

Grup autorësh BOT0096

New product

Përshkrim i shkurtër

Seria parashkollore "Kush jam unë?" është krijuar enkas për të dhënë njohuri përmes mësimit zbavitës të fjalëve të rëndësishme në rritjen e fëmijës. Seria është klasifikuar në disa grupime si kafshët e buta dhe të fermës, kafshët e egra, profesionet dhe transporti.

More details

654 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928001857

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Grupimet e fjaëve të përzgjedhura luajnë rol të rëndësishëm në jetën e përditshme të fëmijës. Ato shërbejnë si mjet hyrës për mësimin e fjalëve të tjera, më të vështira. Përveç mësimit të fjalëve, seria vepron edhe si ndihmës për shkrim e lexim për fëmijën. Fëmija do të jetë në gjendje të identifikojë, lexojë, shkruajë dhe shqiptojë fjalët përkatëse. Së fundi, qëllimi është që të jepen fjalët kryesore të një fjalori për zhvillimin mendor të rritjes së fëmijës

Data sheet

pages128
ISBN9789928001857
Published year2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë