Kandrrat View larger

Kandrrat

Grup autorësh A-001128

New product

Përshkrim i shkurtër

Seria “Zbuluesit e vegjël” është e veçantë. Secili prej librave që e përbëjnë atë, siç është “Kandrrat”, ka më shumë se 30 kapakë. Ja, në këtë libërth gazmor, po t’I ngrini një nga një këta kapakë, do të zbuloni brenda e jashtë tyre botën e kandrrave. Është njësoj si një lojë. E dini? Po ta keni përpara, mezi do të prisni të shihni sidomos ç’ka brenda kapakëve. Pra, shihini nga afër disa prej krijesave që i kemi rrotull, që përdridhen, zvarriten dhe zbukurojnë natyrën. Zbuloni mrekullitë fluturake, insektet ndërtuese e ato me ngjyra të ndezura, si edhe thyerësit e rekordeve.

201 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928240811
Viti i botimit2018

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
pages16
ISBN9789928240811
Viti i botimit2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat21 x 23
I ri1