Cmim i reduktuar! Në Lëvizje Shiko më të madhe

Zbuluesit e vegjel - Ne Levizje

Grup autorësh JB0210

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Vëmendjen këtu. Zbulues të vegjël! Le të nisim një udhëtim fantastik për të njohur për lëvizjen. Sa shumë keni për të mësuar rreth mjeteve që na vijnë në ndihmë për të udhëtuar në ditët e sotme. Sa shumë keni për të mësuar!

Më shumë detaje

203 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928177995

720 Lekë

-10%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Rreth serisë dhe librit

Fëmijët e vegjël, por sidomos djemtë duan të dinë më shumë nga bota e automekanikës, makinave dhe sidomos mjeteve më të fundit të lëvizjes. Në këtë botim me pak faqe ju të dashur lexues do të gjeni të paktën 30 kuti në të cilat do të zbuloni për makinat e mahnitshme që përdoren në transport dhe zhvendosje të tilla si; transportues makinash, makinë-cisternë, rulotë, borë-pastruese, furgon, transportues kuajsh e shumë e shumë mjete të tjera.

Ky libër është pjesë e Serisë “Zbuluesit e Vegjël”

Hap dritaret për të zbuluar nga jashtë dhe nga brenda: trupin tënd, hapësirën, automjetet dhe kafshët.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe16
ISBN9789928177995
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat210x230