Bota e Kafshëve Shiko më të madhe

Zbuluesit e vegjel - Bota e Kafsheve

Grup autorësh JB0211

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Vëmendjen këtu. Zbulues të vegjël! Le të nisim një udhëtim fantastik për të njohur për lëvizjen. Sa shumë keni për të mësuar rreth botës së kafshëve! Sa shumë keni për të mësuar!

Më shumë detaje

200 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928177971

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Rreth serisë dhe librit

Në këtë libër me pak faqe lexuesit e vegjël do të kenë mundësinë që të njihen me kafshët kryesore që jetojnë në planetin tonë. Përmes një informacioni të përpunuar në mënyrë didaktike për moshat e vogla, të vendosur në 30 dritare të vogla, të vegjlit do të informohen për kafshë të tilla si deveja, elefanti, lepuri, gjarpri, lopa, gjeli, miu etj.

Ky libër është pjesë e Serisë “Zbuluesit e Vegjël”

Hap dritaret për të zbuluar nga jashtë dhe nga brenda: trupin tënd, hapësirën, automjetet dhe kafshët.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe16
ISBN9789928177971
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat210x230