Trupi im i mahnitshëm Shiko më të madhe

Zbuluesit e vegjel - Trupi im i mahnitshem

Grup autorësh JB0208

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Vëmendjen këtu. Zbulues të vegjël! Le të nisim një udhëtim fantastik për të njohur trupin e njeriut. Sa shumë keni për të mësuar!

Më shumë detaje

488 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928177940

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Rreth serisë dhe librit

Libri është i konceptuar me pak faqe multidimensionale, me informacione të shtjelluara qartë saktë dhe në mënyrë koncize përmes lojërave të ndryshme, të cilat në aspektin didaktik kanë vlera pedagogjike që fëmija të mësojë lehtë dhe shpejt. Në më shumë se 50 dirtare jepen të dhëna për organet kryesore të njeriut si sytë, veshët, hunda, goja, zemra, stomaku, skeleti, kraharori, etj.

Ky libër është pjesë e Serisë “Zbuluesit e Vegjël”

Hap dritaret për të zbuluar nga jashtë dhe nga brenda: trupin tënd, hapësirën, automjetet dhe kafshët.

Të dhëna

Faqe16
ISBN9789928177940
Viti i Botimit2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat210x230