Thesari im i pare - Rrefenja fantastike

Grup autorësh JB0242

New product

Përshkrim i shkurtër

Një seri me rrëfenja tërheqëse plot me aventura dhe ilustrime të këndshme. Njihuni me aventurat që janë gati që ju t'i zbuloni. Njihuni me një djalë që shndërrohet në një Megaçun, duke u kthyer në një hero përherë i gatshëm për të ndihmuar të tjerët.  Do të njiheni dhe me një luan, që është frikacak si një lepur i vogël. Pirat Peti futet në shumë telashe për shkak të papagallit të tij, ndërsa lepurushi i madh i keq vendos të prishë qetësinë e pyllit... Epo, jo më kot këto rrëfenja janë quajtur fantastike!

499 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928240132

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

pages96
ISBN9789928240132
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit4+ vjec
StatusiI ri
Përmasat255 x 255 mm