Thesari im i pare - Rrefenjat me te bukura

Grup autorësh JB0243

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një seri me 4 rrëfenja tërheqëse plot me aventura dhe ilustrime të këndshme. Një përmbledhje me përralla shumë tërheqëse dhe me 10 zana të vogla që do ju udhëheqin përmes aventurash.

Më shumë detaje

902 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928240149

720 Lekë

-10%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Kjo seri me histori tërheqëse do t'ju argëtojnë duke zbuluar, numëruar dhe duke kaluar nëpër aventurat magjepsëse që na mësojnë për të qenë zbulues të vegjël dhe për të mësuar rreth numrave, sendeve që na shoqërojnë në përditshmëri dhe e gjitha kjo duke ndjekur historitë gazmore të zanave magjike.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe96
ISBN9789928240149
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha4+ vjeç
StatusiI ri
Përmasat255 x 255 mm