Thesari im i pare - Rrefenja fantastike

Grup autorësh JB0242

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një seri me rrëfenja tërheqëse plot me aventura dhe ilustrime të këndshme. Njihuni me aventurat që janë gati që ju t'i zbuloni. Njihuni me një djalë që shndërrohet në një Megaçun, duke u kthyer në një hero përherë i gatshëm për të ndihmuar të tjerët.  Do të njiheni dhe me një luan, që është frikacak si një lepur i vogël. Pirat Peti futet në shumë telashe për shkak të papagallit të tij, ndërsa lepurushi i madh i keq vendos të prishë qetësinë e pyllit... Epo, jo më kot këto rrëfenja janë quajtur fantastike!

499 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928240132

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Faqe96
ISBN9789928240132
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha4+ vjec
StatusiI ri
Përmasat255 x 255 mm