Islami (nje Histori e shkurter per fillestare ) View larger

Islami (nje Histori e shkurter per fillestare )

Nexhat Ibrahimi LOG0205

New product

Përshkrim i shkurtër

Mendimtari Sejjid Hussein Nasr në këtë vepër e cila është e përkthyer në shumë gjuhë të botës synon të nxjerr në pah, natyrën e shkencës islame, mënyrën se si duhet studiuar ajo dhe raportin mes Islamit e shkencës në përgjithësi.

98 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989587689

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages64
ISBN9789989587689
Published year2019
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri