Fjale pas fjale View larger

Fjale pas fjale

Nexhat Ibrahimi LOG0134

New product

Përshkrim i shkurtër

Vepra në fjalë nuk është vepër monografike, në të cilën autori thotë fjalën e fundit për një temë të caktuar, të trajtuar nga shumë pikëpamje, por është një vepër që e shkroi koha, rrethanat e kohës, ndodhitë, përshtypjet e kohës. Në tërë këtë rrëmujë globale shkrimet në libër porosisin se ka shpresë për dialog me tjetrin dhe të ndryshmin.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989586613

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages540
ISBN9789989586613
Published year2016
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri