Islami vlere universale View larger

Islami vlere universale

Nexhat Ibrahimi LOG0085

New product

Përshkrim i shkurtër

Trajtesë e kuptueshme dhe e qartë e temave aktuale dhe  bazë të Islamit duke filluar nga monoteizmi e deri në fërkimet dhe diversitetet fetare.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989584381

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages376
ISBN9789989584381
Published year2012
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri