Islami ne perceptimin dhe praktiken tone View larger

Islami ne perceptimin dhe praktiken tone

Nexhat Ibrahimi LOG0044

New product

Përshkrim i shkurtër

Përmbledhje e shkrimeve të autorit si reflektim i kohës kur janë shkruar, por me synim unik të paraqesin tërësinë e trupit islam.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989585364

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages520
ISBN9789989585364
Published year2014
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri